Wyszukaj Programu
Wyszukaj w serwisie
Strona główna
Aktualności
PROGRAM
Artyści i goście
WYSTAWY
BILETY
Gazeta Festiwalowa
Akredytacje
Press Room
Plebiscyt
GALERIA 2008
GALERIA 2007
Wirtualny Katalog
ARCHIWUM
Organizatorzy
Konkurs Publiczności
Kontakt
DOJAZD
newsletter

Wyróżnienia dla twórców Festiwalu DWA BRZEGI

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż Stowarzyszenie Dwa Brzegi, twórca i organizator Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą, oraz Grażyna Torbicka – Dyrektor Artystyczny Festiwalu, otrzymali wyróżnienia Komisji Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Rady Miejskiej w Kazimierzu Dolnym.

Wyróżnienia przyznane zostały w podziękowaniu „za reaktywację festiwalu filmowego i podejmowanie innych inicjatyw ożywiających życie kulturalne regionu”.

Bardzo ważnym dla nas jest fakt, iż sierpniowe spotkanie z kulturą i sztuką na dwóch brzegach Wisły, spotkało się z szeroką aprobatą lokalnej społeczności i już po pierwszej edycji na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń kulturalnych regionu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Festiwalu.

Zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą, która, mamy nadzieję, okaże się równie interesującą.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© Copyright 2013 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved. Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Grzegorz Kondek. Projekt - Jarek Koziara. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona wykonana przez saracoratello.