Wyszukaj Programu
Wyszukaj w serwisie
Strona główna
Aktualności
PROGRAM
Artyści i goście
WYSTAWY
BILETY
Gazeta Festiwalowa
Akredytacje
Press Room
Plebiscyt
GALERIA 2008
GALERIA 2007
Wirtualny Katalog
ARCHIWUM
Organizatorzy
Konkurs Publiczności
Kontakt
DOJAZD
newsletter

Pieczywo

Pieczywo

PIECZYWO to nowy - powstały w lutym 2008 - ponadmiejski projekt muzyczny trójcy dżentelmenów. Miki znany z warszawskiego kwartetu KERD oraz elektroniczno avant-pop'owej formacji SPARROW COWBOYZ, Koolor mocno związany z lublińskim Koolor Squad'em a także basista legendarnego Słomy i jego zespołu Przedwietrze a także Mario - perskusista popularnej jeszcze w latach 80-tych Gardenii. Chłopaki poznali się już kilka ładnych lat temu ale dopiero ostatnio postanowili wybrać się na muzyczną wyprawę razem.
Wszyscy uważają, że "3" to najlepsza liczba więc dają czadu jako tak zwane "power trio". PIE czy WO? Oto jest pytanie! Trzej muzyczni dżentelmeni postanowili się z problemem zmierzyć i udzielić odpowiedzi w ponadmiejskiej warszawsko-lubelskiej formie. Gitarowe flow, ilustracyjne ambientowe rozmazy, spięte pulsem modernistycznej sekcji rytmicznej. Jazz, eksperyment i dobra zabawa! Mają już za sobą WyPIEczoNE występy muzyczne m. in.: na deskach warszawskiej Jadłodajni Filozoficznej, łódzkiej Jazzgi, gig w ramach Lubelskiego Festiwalu Teatrów Europy "Sąsiedzi" (występ zarejestrowany audio/video) oraz wykon na Dziedzińcu UW... Muzyka PIECZYWA jest promowana w eterze Jazz Radia. Muzycy napędzeni zapotrzebowaniem i pozytywnym odbiorem w sierpniu 2008 wejdą do studia by zarejestrować materiał na debiut wydawniczy... Tak czy owak, nowy chłam jest blisko! Miejmy nadzieje, że go łykniecie... Pzdr!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© Copyright 2013 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved. Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Grzegorz Kondek. Projekt - Jarek Koziara. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona wykonana przez saracoratello.