Wyszukaj Programu
Wyszukaj w serwisie
Strona główna
Aktualności
PROGRAM
Artyści i goście
WYSTAWY
BILETY
Gazeta Festiwalowa
Akredytacje
Press Room
Plebiscyt
GALERIA 2008
GALERIA 2007
Wirtualny Katalog
ARCHIWUM
Organizatorzy
Konkurs Publiczności
Kontakt
DOJAZD
newsletter

Karbido

Gośćmi Festiwalu DWA BRZEGI będzie formacja Karbido, ze swoim projektem "Stolik"

Koncert we wtorek, godz. 21:00, w Klubie Festiwalowym Perła

Formacja zaprezentuje bardzo oryginalny projekt pod tytułem "Szmeroszepty klonowe, czyli partytura na czterech panów i stół". Przestrzeń muzyczna, w której tym razem spotykają się muzycy zespołu Karbido, zawężona została do jednego przedziwnego instrumentu, jakim jest stół. Nie jest to jednak zwykły mebel, ale specjalnie wykonany obiekt muzyczny, wyposażony w aparaturę wychwytującą najmniejszą amplitudę drgań. Każdy z grających transponuje na stół partie wykonywane dotąd na zwykłym instrumencie. Ów swoisty teatr dźwięku jest niezwykłą, psychologiczną i pełną kulturowych odniesień opowieścią "siedzącego przy stole". Będzie to niecodzienne wydarzenie, ponieważ Karbido bardzo rzadko koncertuje w Polsce.

Karbido zostali nagrodzeni TUKANEM OFF dla najlepszego przedstawienia nurtu OFF 27. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Zapraszamy do uczestnictwa w tym niespotykanym wydarzeniu, które odbywać się będzie 5 sierpnia w Domu Architekta na Kazimierskim Rynku.

www.karbido.com

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© Copyright 2013 Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny-Janowiec n/Wisłą 2008 - Dyrektor artystyczny Grażyna Torbicka. All rights reserved. Foto - Agencja TRIADA Katarzyna Rainka oraz Grzegorz Kondek. Projekt - Jarek Koziara. Nazwa Festiwalu - Miroslaw Olszówka. Strona wykonana przez saracoratello.